Menu Zamknij

Trzy skarby

 Buldog Francuski to pies rodzinny, wspaniały kompan do zabawy i do towarzystwa, kochający i oddany swojemu właścicielowi. Ma on szczególny wygląd i charakter przez co może wydawać się groźny lecz nic bardziej mylnego, ponieważ w rzeczywistości jest bardzo przyjazny i łagodny. Pomimo takiego usposobienia Buldog Francuski odznacza się dużą odwagą. Ten niewielki piesek skrywa w sobie bardzo duże serce. Wszystkie te cechy sprawły, że pies tej rasy pojawił się w naszym domu.  Piękna pręgowana suczka o imieniu Elija La Viva stała się członkiem naszej rodziny i towarzyszką zabaw naszego synka Pawełka.  Elija tak nas ujęła swoim charakterem i pogodnym usposobieniem, że   zapragnęliśmy  kolejnego pieska tej rasy. I tak dołączyła do nas oczekiwana z niecierpliwością suczka Hermiona o ślicznym jasno beżowym umaszczeniu. Tak oto w naszej gromadce znalazly sie trzy pieski, ponieważ mamy jeszcze jednego pieska – owczarka niemieckiego długowłosego – Daisy. 

Elija La Viva i Hermiona zagościły na ringach wystawowych.  Następnie zdecydowaliśmy się na założenie Hodowli, której nazwa wzięła się z miłości do naszych „trzech skarbów” wnoszących w życie wiele radości i szczęscia. 

 Nasze Buldogi mogą poszczycić się tym, że w swoim rodowodzie posiadają najlepsze światowe linie hodowlane z Anglii, Ameryki, Rosji i Polski, nie spokrewnione ze sobą co daje większe szanse na zdrowe potomstwo!!! Posiadają doskonałą linię  rosyjskiej Hodowli „PALEVY BULDOG”.

Hodowla zrzeszona   jest w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI  oraz  Związku  Kynologicznym w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *